Ja i mój blog o górach

100_0795

Ja i mój blog o górach

Tomasz – autor bloga, pochodzący z Podkarpacia miłośnik gór oraz dzikiej przyrody. Naładowany pozytywną energią, trochę szalony, niepokorny globtroter. Interesuje się historią, kulturą i etnografią Karpat. Zwolennik każdej formy turystyki i czynnego wypoczynku, promotor miasta Przemyśl jak i całego Pogórza Przemyskiego. Zaprasza do odwiedzania swojego bloga, debaty oraz współpracy. Zachęca również do wspólnych realizacji wypraw górskich i wzajemnego dzielenia się wiedzą na tematy związane z turystyką.

 Karpacki las to blog o górach, ściśle o Karpatach

Również o ludziach zamieszkujących tereny Karpat, a także o historii i etnografii tych miejsc. Autor bloga opisuje miejsca które wywarły na nim olbrzymie wrażenie podczas licznych wędrówek po szlakach tych fascynujących gór. Magia Karpat potrafi potężnie działać na wyobraźnię – nie ważne czy zdobywamy szczyty gór czy też wędrujemy dolinami nieistniejących wsi, licznie występującymi we wschodniej części Karpatlub też eksplorujemy wielkie i dzikie połacie karpackiego lasu. Taka tematyka, z biegiem czasu będzie przedstawiona na tym portalu – poświęconemu pasji jaką jest zdobywanie i eksplorowanie tego co nieznane lub zapomniane w tym ekscytującym łańcuchu górskim. Oprócz relacji z wypraw w polskie Karpaty, opisane zostaną na blogu miejsca które warto zobaczyć w innych krajach Europy, szczególnie takich jak Ukraina, oraz Rumunia. Karpacki las – ta nazwa ma odzwierciedlać klimat tych niesamowitych gór, oraz pradawnych puszcz jakie przez wieki pokrywały Karpaty. Blog ma za zadanie zachęcić czytelnika do spróbowania czegoś nowego, odkrywania nowych pasji, rozbudzenia wyobraźni i chęci do poznawania, przyrody, historii, geografii, kultury oraz etnografii.

 Blog o górach

Ma również z czasem stać się kompendium wiedzy o wszystkim co jest związane z górami. Szczególnie dużo miejsca zostanie poświęcone takim obszarom jak: Beskid Niski, Przemyśl, oraz Pogórze Przemyskie. Miejsca te zasługują na częstsze wizyty turystów nie tylko z Polski ale i z całego świata. Będą również dodawane filmy i fotografie związane z górami, zabytkami, i wszelkimi pamiątkami regionu. Portal ma również na celu integrować ludzi, skłaniać ich do zawierania nowych przyjaźni. Blog taki ukazuje ludziom pewne wartości, które mogą być pomocne w lepszym postrzeganiu świata. Autor ma nadzieję że góry zawsze będą łączyć ludzi, a prawdziwe przyjaźnie objawiają się podczas ciężkich wędrówek i długich rajdów, gdzie wzajemna pomoc i zrozumienie są najważniejsze.

DSC01269

Pozdrowienia dla odwiedzających mojego bloga, jak również dla wszystkich ludzi gór 🙂 

Share Button