Ja i mój blog o górach

Ja i mój blog o górach

Ja i mój blog o górach

Tomasz – autor bloga, pochodzący z Podkarpacia miłośnik gór oraz dzikiej przyrody. Naładowany pozytywną energią, trochę szalony, niepokorny globtroter. Interesuje się historią, kulturą i etnografią Karpat. Zwolennik każdej formy turystyki i czynnego wypoczynku, promotor miasta Przemyśl jak i całego Pogórza Przemyskiego. Zaprasza do odwiedzania swojego bloga, debaty oraz współpracy. Zachęca również do wspólnych realizacji wypraw górskich i wzajemnego dzielenia się wiedzą na tematy związane z turystyką.

Dawny słup graniczny z czasów II Rzeczpospolitej

Karpacki las to blog o górach, ściśle o Karpatach

Również o ludziach zamieszkujących tereny Karpat, a także o historii i etnografii tych miejsc. Autor bloga opisuje miejsca które wywarły na nim olbrzymie wrażenie podczas licznych wędrówek po szlakach tych fascynujących gór. Magia Karpat potrafi potężnie działać na wyobraźnię – nie ważne czy zdobywamy szczyty gór czy też wędrujemy dolinami nieistniejących wsi, licznie występującymi we wschodniej części Karpatlub też eksplorujemy wielkie i dzikie połacie karpackiego lasu. Taka tematyka, z biegiem czasu będzie przedstawiona na tym portalu – poświęconemu pasji jaką jest zdobywanie i eksplorowanie tego co nieznane lub zapomniane w tym ekscytującym łańcuchu górskim. Oprócz relacji z wypraw w polskie Karpaty, opisane zostaną na blogu miejsca które warto zobaczyć w innych krajach Europy, szczególnie takich jak Ukraina, oraz Rumunia. Karpacki las – ta nazwa ma odzwierciedlać klimat tych niesamowitych gór, oraz pradawnych puszcz jakie przez wieki pokrywały Karpaty. Blog ma za zadanie zachęcić czytelnika do spróbowania czegoś nowego, odkrywania nowych pasji, rozbudzenia wyobraźni i chęci do poznawania, przyrody, historii, geografii, kultury oraz etnografii.

Ja w Górach Sanocko – Turczańskich

 Blog o górach

Ma również z czasem stać się kompendium wiedzy o wszystkim co jest związane z górami. Szczególnie dużo miejsca zostanie poświęcone takim obszarom jak: Beskid Niski, Przemyśl, oraz Pogórze Przemyskie. Miejsca te zasługują na częstsze wizyty turystów nie tylko z Polski ale i z całego świata. Będą również dodawane filmy i fotografie związane z górami, zabytkami, i wszelkimi pamiątkami regionu. Portal ma również na celu integrować ludzi, skłaniać ich do zawierania nowych przyjaźni. Blog taki ukazuje ludziom pewne wartości, które mogą być pomocne w lepszym postrzeganiu świata. Autor ma nadzieję że góry zawsze będą łączyć ludzi, a prawdziwe przyjaźnie objawiają się podczas ciężkich wędrówek i długich rajdów, gdzie wzajemna pomoc i zrozumienie są najważniejsze.

Wieczór w Gorganach

Pozdrowienia dla odwiedzających mojego bloga, jak również dla wszystkich ludzi gór. Znajdziecie mnie równie na https://www.facebook.com/karpackilas

Share Button

15 komentarzy do “Ja i mój blog o górach

 1. Karol

  Hmm ja szczerze powiedziawszy za górami nie przepadam, wolę wodę, ale rok temu skusiłem się na wyjazd do Zakopanego i góry jeszcze były jak dla mnie ok, ale miasto… strasznie mnie rozczarowało.

  Odpowiedz
  1. Tomasz Autor wpisu

   Hmm, piszemy tutaj o górach bo je lubimy, każdy jednak ma inne zainteresowania. Co do Zakopanego również nie przepadam.
   Pozdrawiam serdecznie

   Odpowiedz
 2. jacek przewodnik świętokrzyski

  Panie Tomku proszę przeczytać mój komentarz do wspomnienia Pana 2013grudzień Bieszczady Ukrainskie o tych pijakach o tym pograniczniku i tych wołach,jacek

  Odpowiedz
 3. Łukasz

  Jestem tu pierwszy raz, ale z pewnością nie ostatni. W zamierzeniach mam stworzenie własnej galerii bieszczadzkich zdjęć. Chcę pokazać nie tylko te najbardziej znane bieszczadzkie widoki, a może przede wszystkim te mało znane lub nieznane czy zapomniane. Mam nadzieję, że uda mi się stworzyć coś równie ciekawego.

  Odpowiedz
  1. Tomasz Autor wpisu

   Witaj Łukasz
   Życzę wytrwałości w pracy. Osobiście najbardziej cenię właśnie te miejsca w Bieszczadach które nie figurują w Przewodnikach jako punkty podstawowe 🙂 , ale nie ma co mówić , całe Bieszczady są niesamowite i warto abyś je fotografował. Gdy galeria będzie gotowa, zostaw linka
   Pozdrawiam

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.