Karpaty

Karpacki las blog o górach

100_0795

Ja i mój blog o górach

Tomasz – autor bloga, pochodzący z Podkarpacia miłośnik gór oraz dzikiej przyrody. Naładowany pozytywną energią, trochę szalony, niepokorny globtroter. Interesuje się historią, kulturą i etnografią Karpat. Zwolennik każdej formy turystyki i czynnego wypoczynku, promotor miasta Przemyśl jak i całego Pogórza Przemyskiego. Zaprasza do odwiedzania swojego bloga, debaty oraz współpracy. Zachęca również do wspólnych realizacji wypraw górskich i wzajemnego dzielenia się wiedzą na tematy związane z turystyką.

Karpacki las blog o górach 

Karpacki las to Blog o górach, jak również i ludziach zamieszkujących tereny Karpat, a także o historii i etnografii tych miejsc. Autor bloga opisuje miejsca które wywarły na nim olbrzymie wrażenie podczas licznych wędrówek po szlakach tych fascynujących gór. Magia Karpat potrafi potężnie działać na wyobraźnię – nie ważne czy zdobywamy szczyty gór czy też wędrujemy dolinami nieistniejących wsi, licznie występującymi we wschodniej części Karpat, lub też eksplorujemy wielkie i dzikie połacie karpackiego lasu. Wszystko to z biegiem czasu będzie przedstawione i opisane na tym właśnie portalu – poświęconemu pasji jaką jest zdobywanie i eksplorowanie tego co nieznane lub zapomniane w tym ekscytującym pasmie górskim. Oprócz relacji z wypraw w Polskie Karpaty, opisane zostaną na blogu miejsca które warto zobaczyć w innych krajach Europy, szczególnie takich jak Ukraina, Rumunia czy Słowacja i Czechy. Karpacki las – ta nazwa ma odzwierciedlać klimat tych niesamowitych gór, oraz pradawnych puszcz jakie przez wieki pokrywały Karpaty. Blog ma za zadanie zachęcić czytelnika do spróbowania czegoś nowego, odnajdywania w życiu czytelnika nowych pasji, rozbudzenia wyobraźni i chęci do poznawania, przyrody, historii, geografii, kultury oraz etnografii.

 Blog o górach

Ma również z czasem stać się kompendium wiedzy o wszystkim co jest związane z górami. Szczególnie dużo miejsca zostanie poświęcone takim obszarom jak: Beskid Niski, Przemyśl, oraz Pogórze Przemyskie. Miejsca te zasługują na częstsze wizyty turystów nie tylko z Polski ale i z całego świata. Będą również dodawane filmy i fotografie związane z górami, zabytkami, i wszelkimi pamiątkami regionu. Również ciekawym pomysłem jest założenie typowego forum o górach. Czytelnicy powinni dzielić się swymi doświadczeniami, pomysłami oraz wspomnieniami lub historiami zapamiętanymi z dziejów Karpat.

 Blog o górach

 Ma również na celu łączyć ludzi, skłaniać ich do zawierania nowych przyjaźni. Blog taki ukazuje ludziom pewne wartości, które mogą być pomocne w lepszym postrzeganiu świata. Autor ma nadzieję że góry zawsze będą łączyć ludzi, a prawdziwe przyjaźnie objawiają się podczas ciężkich wędrówek, długich rajdów, gdzie wzajemna pomoc i zrozumienie są najważniejsze.

Karpacki las – blogiem dla wszystkich ludzi gór!

Karpacki las

Karpaty

Karpacki las czyli blog o górach

W szczególności o Karpatach opisuje również wyprawy do takich państw jak: Rumunia oraz Ukraina.

cropped-Karpacki_las_blog_o_górach.png

 Jestem również na youtube

https://www.youtube.com/watch?v=WnFy_UVct-s

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.