Przewodnik na powiat przemyski – oferta

Zapraszam do magicznych wędrówek jako przewodnik terenowy po powiecie przemyskim – ku przygodzie!

Minęły cztery lata od czasu, gdy założyłem bloga ściśle powiązanego z Karpatami, przedstawiając Wam zyskujący coraz większą popularność, utrzymany w formie gawędy blog Karpacki las o charakterze krajoznawczo – emocjonalnym. Okres tych czterech lat przysporzył mi licznych czytelników – nie tylko doświadczonych górołazów, ale również ludzi miłujących ciekawe miejsca i historie w nich zawarte. Opisy wędrówek zawarły się w obszarach niemal całego Łuku Karpat i wciąż będą w ten sposób traktowane. Z racji tego,że w dużej mierze staram się ukazywać moje najbliższe, karpackie okolice, postanowiłem odbyć kurs przewodnika terenowego w obszarach powiatu przemyskiego skupiającego w sobie dwa mezoregiony : Pogórze Przemyskie oraz Pogórze Dynowskie. Mam wielką przyjemność poinformować Państwa, że od teraz będę mógł służyć Wam czytelnicy jako przewodnik po historycznym mieście Przemyśl oraz jego okolicach, pokazując Wam miejsca o których nieraz czytaliście na blogu. Dajcie zarazić się moją pasją, odkryjcie wraz ze mną Pogórza Karpackie, ich tajemnice, zapomniane doliny, dzikie ostępy karpackiej puszczy, zabytki i miejscowości. Poniżej przedstawiam przykładowe propozycje tras które chętnie pokażę, jeśli tylko zechcecie przyjechać do Przemyśla.

Wyprawa do źródła WiaruOpis wędrówki

Państwo ArłamowskieZapomniane doliny nieistniejących wsi. Zabawa w eksploratorów

Kalwaria Pacławska i okoliceMiejsce kultu religijnego i kolejne pustkowia

KopystańkaNiesamowita góra i jej tajemnicze otoczenie

Miasto Przemyśl Miasto Przemyśl

Kruhel WielkiWapilnicaHelichaSzybenicaKoniusza. Opis wycieczki w Przygotowaniu

Dotychczasowe, wirtualne wędrówki od dziś mamy szansę razem przeżywać na szlakach i na bezdrożach, w karpackim lesie i na pustkowiu. Zapraszam serdecznie do kontaktu 🙂 Tutaj  Adres email  tel. 728416095

Tekst i zdjęcia : Tomasz Gołkowski

Share Button

16 komentarzy do “Przewodnik na powiat przemyski – oferta

 1. Mariusz Obszarny

  Spieszę z gratulacjami. Mam nadzieję, że oprowadzanie po tych wyjątkowych zakątkach sprawi Ci wiele przyjemności. Sam byłem pod dużym wrażeniem Twojej rozległej wiedzy o Karpatach podczas naszych wypraw. Często i gęsto rzucasz wtedy ciekawostkami geograficznymi, etnograficznymi czy historycznymi. Ten blog jest twoją swoistą wizytówką – mam nadzieję, że wśród czytelników znajdzie się sporo ludzi zaciekawionych Ziemią Przemyską.

  pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów ;]

  Odpowiedz
  1. Tomasz Autor wpisu

   Witam Mariusz
   Czasem wiedza jest duża, ale nieusystematyzowana. Trzeba to wszystko umieć poukładać w całość. Może w przyszłości sam blog stanie się swoistym przewodnikiem. Tymczasem pomyślmy wspólnie nad nową wyprawą na wschód.
   Pozdrawiam

   Odpowiedz
 2. Maria z Pogórza Przemyskiego

  Gratuluję, Tomaszu, będzie z Ciebie świetny przewodnik, bo doskonale znasz teren, poprowadzisz turystów nie tylko utartymi szlakami; do tego pasja, rozległa wiedza, to czyni doskonałą mieszankę:-) pozdrawiam serdecznie.

  Odpowiedz
  1. Tomasz Autor wpisu

   Witaj Mario
   W Przyszłości wiedza i doświadczenie z pewnością pomogą mi być lepszym przewodnikiem niż na początku, choć postaram się nie zawieść już teraz.
   Pozdrawiam i dziękuję

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.