Przewodnik na powiat przemyski – oferta

Zapraszam do magicznych wędrówek jako przewodnik terenowy po powiecie przemyskim – ku przygodzie!

Minęły cztery lata od czasu, gdy założyłem bloga ściśle powiązanego z Karpatami, przedstawiając Wam zyskujący coraz większą popularność, utrzymany w formie gawędy blog Karpacki las o charakterze krajoznawczo – emocjonalnym. Okres tych czterech lat przysporzył mi licznych czytelników – nie tylko doświadczonych górołazów, ale również ludzi miłujących ciekawe miejsca i historie w nich zawarte. Opisy wędrówek zawarły się w obszarach niemal całego Łuku Karpat i wciąż będą w ten sposób traktowane. Z racji tego,że w dużej mierze staram się ukazywać moje najbliższe, karpackie okolice, postanowiłem odbyć kurs przewodnika terenowego w obszarach powiatu przemyskiego skupiającego w sobie dwa mezoregiony : Pogórze Przemyskie oraz Pogórze Dynowskie. Mam wielką przyjemność poinformować Państwa, że od teraz będę mógł służyć Wam czytelnicy jako przewodnik po historycznym mieście Przemyśl oraz jego okolicach, pokazując Wam miejsca o których nieraz czytaliście na blogu. Dajcie zarazić się moją pasją, odkryjcie wraz ze mną Pogórza Karpackie, ich tajemnice, zapomniane doliny, dzikie ostępy karpackiej puszczy, zabytki i miejscowości. Poniżej przedstawiam przykładowe propozycje tras które chętnie pokażę, jeśli tylko zechcecie przyjechać do Przemyśla.

Wyprawa do źródła WiaruOpis wędrówki

Państwo ArłamowskieZapomniane doliny nieistniejących wsi. Zabawa w eksploratorów

Kalwaria Pacławska i okoliceMiejsce kultu religijnego i kolejne pustkowia

KopystańkaNiesamowita góra i jej tajemnicze otoczenie

Miasto Przemyśl Miasto Przemyśl

Kruhel WielkiWapilnicaHelichaSzybenicaKoniusza. Opis wycieczki w Przygotowaniu

Dotychczasowe, wirtualne wędrówki od dziś mamy szansę razem przeżywać na szlakach i na bezdrożach, w karpackim lesie i na pustkowiu. Zapraszam serdecznie do kontaktu 🙂 Tutaj  Adres email  tel. 728416095

Tekst i zdjęcia : Tomasz Gołkowski

Share Button

Tomasz

Tomasz, autor bloga, pochodzący z Podkarpacia miłośnik gór oraz dzikiej przyrody. Naładowany pozytywną energią, trochę szalony, niepokorny globtroter. Interesuje się historią, kulturą i etnografią Karpat. Zwolennik każdej formy turystyki i czynnego wypoczynku, promotor miasta Przemyśl jak i całego Pogórza Przemyskiego. Zaprasza do odwiedzenia swojego bloga, debaty oraz współpracy. Zachęca również do wspólnych organizacji wypraw górskich i wzajemnego dzielenia się wiedzą na tematy związane z turystyką. Pozdrowienia dla wszystkich ludzi gór a także odwiedzających mojego bloga :)

Może Ci się również spodoba

16 komentarzy

 1. Spieszę z gratulacjami. Mam nadzieję, że oprowadzanie po tych wyjątkowych zakątkach sprawi Ci wiele przyjemności. Sam byłem pod dużym wrażeniem Twojej rozległej wiedzy o Karpatach podczas naszych wypraw. Często i gęsto rzucasz wtedy ciekawostkami geograficznymi, etnograficznymi czy historycznymi. Ten blog jest twoją swoistą wizytówką – mam nadzieję, że wśród czytelników znajdzie się sporo ludzi zaciekawionych Ziemią Przemyską.

  pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów ;]

 2. Maria z Pogórza Przemyskiego pisze:

  Gratuluję, Tomaszu, będzie z Ciebie świetny przewodnik, bo doskonale znasz teren, poprowadzisz turystów nie tylko utartymi szlakami; do tego pasja, rozległa wiedza, to czyni doskonałą mieszankę:-) pozdrawiam serdecznie.

 3. Laura pisze:

  oby tylko dłużej !!

 4. Zuzka pisze:

  a więc życzę wytrwalości 😀

 5. maciej.wilk pisze:

  Super pierwsza fota:)

 6. Dasz radę jak nikt inny:) Czy trasy mają specyficzne terminy?

 7. michal72 pisze:

  Bardzo interesujący wpis, bardzo pomocny!

 8. michal72 pisze:

  Dobry wpis i super fotki!

 9. czerwiń pisze:

  Bardzo dobry artykuł.

 10. Kinga pisze:

  ciekawe miejsca do odwiedzenia. Trzeba pomyśleć o nich w przyszłym roku i może rzeczywiście z przewodnikiem. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.